«
yemeksepeti

üye ol

Hızlı ticaret platformu Yemeksepeti, yeni hizmeti ile Mahalle Esnafını hayata geçirdi.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, “Yemeksepeti Mahalle” hizmeti ile kullanıcılar Yemeksepeti uygulaması üzerinden mahallelerindeki esnaflardan ve yerel market zincirlerinden istedikleri her ürünü anında sipariş edip, ihtiyaçlarını dakikalar içinde giderme kolaylığına erişeceklerinden bahsetti aynı zamanda esnfalara çok iyi olacak pandemi süresinde.

Yemeksepeti Herkesin Sepeti

5 milyonu aşkın kullanıcısına 60 bin iş ortağı restoran ve 300’den fazla Yemeksepeti Banabi hizmet noktasıyla hizmet veren şirket, Mahalle hizmetiyle kullanıcısının tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında karşılamayı hedefliyor ve hızlı ticaret sektöründeki konumuna ulaşıyor Yemeksepeti Mahalle ile beraber marka konumlandırmasını da yenileyen şirket, “Aklındaysa Kapında'” sloganıyla kullanıcılarına bildiği, beğendiği ve istediği ürünleri dakikalar içerisinde ulaştırıyor.Üstelik en uygun fiyatlarla…

Yemeksepeti Mahalle hizmetinde market, kasap, manav, şarküteri,gıda,alkol, kuruyemiş, petshop, balık&deniz ürünleri, çiçek, kozmetik&güzellik ve aktar&organik  ürünler kategorileri yer alıyor.

Şirket, “Yemeksepeti Mahalle” ile esnafı dijitalleştirerek mahalle esnafının sürdürülebilir şekilde büyümesine, yerel ekonomiye ve istihdama katkı sağlıyor. Bugün 10 bine yakın çalışanı bulunan Yemeksepeti, yeni hizmeti Mahalle ile 1.000’den fazla kişiye istihdam sağlamış olacaktır.

Yemeksepeti, stratejik bir kararla 60 ilde çevrim içi market alışverişi hizmeti veren ve yerel zincirlere teknik altyapı ve yazılım desteği sağlayan Marketyo’yu da geçten günlerde bünyesine katmıştı.Çok yakında 81 ilde hizmet verecegini bildirdi kamuoyuna.

Açıklamada değerlendirmelerine yer verilen Yemeksepeti İş Geliştirme’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mert Baki, “Yemeksepeti olarak, tüketici beklentileri doğrultusunda kullanıcılarımızın tüm ihtiyaçlarını tek bir çatı altında karşılayabileceği bir platforma evrilirken, mahalle esnafını da yanımıza alıyoruz. Hedefimiz en kısa zamanda 10 bin mahalle esnafımızın dijitalleşmesi.” ifadesini kullandı.Kısaca Türkiye genelinde 81 ilde 1-2 yıl içinde olacaktır.

 

Makalemizde Kesinlikle Yatırım Tavsiye Yoktur.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Finans Günlük Hakkında

avatar

Finans Günlük

finansgunluk.com sitesi içerisinde finans haberlerine dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı finans haberleri sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden finansgunluk.com sitesi sorumlu tutulamaz. Şikayet ve Önerileriniz için iletişime geçebileceğiniz mail adresimiz info@finansgunluk.com en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *