«
download

Çevrimiçi ticaret uygulaması Robinhood, kripto para projelerinin gücünü belirleme konusundaki çoktan seçmeli sorusunda Shiba Inu‘dan bahsetti.

Shiba Topluluğu 500.000 İmza Topladı

Shiba Inu hayranlarının yaygarasını Robinhood için görmezden gelmek son derece zordu. Popüler çevrimiçi aracılık platformuna popüler şaka para birimi Shiba Inu‘nun eklenmesi için bir Change.org dilekçesi, şimdi 485.000 imza topladı.

Shiba +1,18% deger kazanmaya devam ediyor

Şaka amaçlı ortaya çıkan altcoin degerine değer katmaya devam ediyor şuan $ 0,00005776 2022 başlarında 1 $ olması bekleniyor.

Robinhood, SHIB’i Listelemek İçin Acele Etmiyor

Muazzam talebe rağmen Robinhood, ticaret platformuna Shiba Inu’yu eklemek için zaman harcıyor. Şirket kısa süre önce şaka kripto para birimini içeren altcoin alımları hakkında bir anketi e-posta ile kullanıcılarına göndermeye başladı.

Ancak CEO Vlad Tenev, güvenlik endişelerini öne sürerek çevrimiçi aracı kurumun SHIB’yi listelemek için acele etmediğini açıkça belirtti:

Bence önce güvenliğe geri döner. Genellikle yeni bir varlık ekleyen ilk kişi olmayacağız. Bir dizi katı kriterden geçtiğinden emin olmak istiyoruz.”

 

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Finans Günlük Hakkında

avatar

Finans Günlük

finansgunluk.com sitesi içerisinde finans haberlerine dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı finans haberleri sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden finansgunluk.com sitesi sorumlu tutulamaz. Şikayet ve Önerileriniz için iletişime geçebileceğiniz mail adresimiz info@finansgunluk.com en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *