«
48-inc-lg-4k-oled-tv-ozellikleri-ve-fiyati-belli-oldu-1

LG, CES 2022 fuarı kapsamında yeni televizyon modellerinin tanıtımını yaptı. Bu noktada telefonlara webOS 22 getireceğini açıkladı.

LG, şu anda en popüler TV üreticileri arasında yer alıyor. Şirketin webOS destekli TV serisi TCL ve Samsung gibi kuruluşlarla rekabet içerisinde. LG, CES 2022 fuarı kapsamında 2022 akıllı televizyon serisini duyurdu. Buna ek olarak webOS yazılımı için bazı güncellemeleri kullanıcılara aktardı.

Dünyanın en popüler TV üreticilerinin başında gelen LG’nin ilk duyurusu OLED panellerle üretilen en üst model olan LG 2022 G2 serisi oldu.

Geçmiş senelerdeki gibi 55, 65 ve 77 inç model alternatifleri mevcut. Bu alternatiflere 97 inçlik bir model daha eklendi. Ayrıca bu modeller daha gerçekçi bir görüntü kalitesi sunan OLED Evo teknolojisine sahip.

LG, maliyeti daha uygun C2 serisini de tanıttı!

 

LG, G2 serisi dışında 48, 55, 65, 77 ve 83 inç boyutlarda üretilecek olan ucuz C2 serisini de tanıttı. Bunlarda yine OLED Evo teknolojisi bulunuyor. Ayrıca tamamında daha ince çerçeveler göze çarpıyor.

Profilleri TV arayüzü ya da LG‘nin NFC Magic Tab isimli teknolojisiyle değiştirebiliyoruz.

LG, henüz yeni televizyon modellerinin hiçbirinin fiyatlandırma ve ulaşılabilirlik ayrıntılarını paylaşmadı. İlerleyen zamanlarda bu bilgilere de erişim sağlanması beklentiler dahilinde yer alıyor.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

a e Hakkında

avatar

a e

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *