«
BES

Evet dostlar;

Bitcoin ve Ethereum haftanın son iş gününde ivme kaybediyor

 

Vizyonlarda olan efsane 2 coin değer kayıpları cok vermeye başladı.Şöyle bakarsak Bitcoin (BTC), son 24 saatte yüzde 2,34 oranında değer kaybıyla 64.000 dolar seviyesinin altında işlem görürken özellikle öğle saatlerinde gelen satışlar, hafta ortasındaki sert düşüş sonrası konsolide olmaya çalışan Bitcoin pazarında aşağı yönlü eğiliminin devam etmesine neden oldu. Bunun yanında aynı şekilde En büyük altcoin Ethereum (ETH) da 24 saatlik zaman diliminde yüzde 2,5’e yakın değer kaybıyla 4.600 doların hemen altında el değiştiriyordu.

Peki diğer coinler ne durumda

Diğer coinlere baktığımızda bazıları zirve gitmeye devam ediyor en çok dikkatimi çekenlerden birisi ise raca coin idi.Birçok sitede olmasada mecx sitesinde alım satım mevcut.Kısa coinler bir çogu kırmızı alarm verirken yeşil lamba yakanlar ise alıcıları ve satıcılarını mutlu etmeye devam ediyor.

 

Yeni nesil coinler 

 

 

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Finans Günlük Hakkında

avatar

Finans Günlük

finansgunluk.com sitesi içerisinde finans haberlerine dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı finans haberleri sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden finansgunluk.com sitesi sorumlu tutulamaz. Şikayet ve Önerileriniz için iletişime geçebileceğiniz mail adresimiz info@finansgunluk.com en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *