«
LYNXMPED9A0RJ-ORUBS_L

 Kripto para piyasalarına dünden sermaye girişi devam ederken toplam sermaye değeri, 2,4 trilyon dolar seviyesine gelmedi. Mevcut değer yoğun satışların başladığı 7 Eylül seviyesine ulaşmasıyla dikkat çekiyor. Bugünkü işlem hacmi ise ortalama 109,8 milyar dolar seviyelerinde seyrediyor.Acaba balina dönemi başlıyacak mı?

Güvenilir kripto para siteleri
Güvenilir kripto para siteleri

Bitcoin (BTC) bugün 58.000 dolar eşiğinde

Kripto para piyasasına sermaye akışı devam ederken önde gelen Bitcoin (BTC), son 3 gündür 57.500 dolar seviyelerinde karşılaştığı direnci bugün kırdı ve günün erken saatlerinde 58.500 dolara kadar yükseldikten sonra ABD işlem saatleri öncesi 57.700 dolar seviyesinde el değiştiriyordu farkettik.

Ethereum (ETH) 24 saatlik kazancı yüzde 10’a yaklaştı

Piyasanın en büyük ve en iyisi altcoin’i Ethereum (ETH) ise bugün diğer katman 1 çözümü ağ projelerinin tokenleriyle birlikte piyasa ortalaması üzerinde bir performans gösterdiği izlemine vardık. Hafta başında 3.300 dolar bandındaki kısa vadeli dip seviyesinden yükselişe geçen Ethereum, 3.500 dolar bandını sorunsuz geçtikten sonra son 24 saatte yüzde 8’in üzerinde getiri ve yükselen alıcı hacmiyle 3.800 dolar bandına doğru  ilerliyor. Ethereum  yükselmesiyle beraber alım satım strajesi artttı.

Diğer yüksek sermayeli Ethereum ağı alternatiflerinden Solana (SOL), yüzde 5 değer artışıyla 154,4 dolar, Avalanche (AVAX), yüzde 4,78 ile 58,4 dolar ve Terra (LUNA), yüzde 6’nın üzerinde kazançla 38,9 dolardan el değiştiriyor. Genel olarak takip ettiğim bu coin insanları mutlu etti.

Bitcoin Nasıl Alınır ?

Makalemizde Hiçbir Şekilde Yatırım Tavsiyesi Yoktur.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Finans Günlük Hakkında

avatar

Finans Günlük

finansgunluk.com sitesi içerisinde finans haberlerine dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı finans haberleri sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden finansgunluk.com sitesi sorumlu tutulamaz. Şikayet ve Önerileriniz için iletişime geçebileceğiniz mail adresimiz info@finansgunluk.com en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *