«
kibris-bankalari-ve-eft-saatleri

Kıbrıs’ta bulunan bankaların başında Viya Bank gelir. Bu banka Kıbrıs’ın önde gelen bankalarından biridir. Amacı müşterilerine kaliteli ve çağdaş bankacılık sistemi getirerek, iyi ahlaklı bir hizmet vermektir. Yaratıcı olmanın yanında, koşulsuz memnuniyet odaklı ilerleyen bir bankadır ve her türlü değişime açıktır.

Viya Bank dışında Kıbrıs’ta bulunan bankalar;

Kıbrıs Vakıflar Bankası
AS Bank
Crediwest Bank
Kıbrıs Faisal İslam Bankası
Kıbrıs İktisadi Bankası
Limasol Türk Koop. Bankası
Nova Bankası
Şeker Bank
Türk Bankası
İng ve Halk Bankası
İş ve Ziraat Bankası
TEB

Kıbrıs’ta yukarıda sıraladığımız bankalar günümüzde de hizmet vermeye devam etmektedir. EFT saatleri bakımından yaz ve kış mevsimine göre farklılık gösteren Kıbrıs bankalarında çalışma saatleri kış aylarında 08.00-17.00 arasında olmaktadır. Yaz aylarında ise 07.30-18.00 arasında çalışma saatleri belirlenmiştir. Kıbrıs bankalarında EFT saatleri 09.00-17.00 arasında yapılmaktadır. Ayrıca EFT’lerinizi Türkiye’deki bankalardan Kıbrıs bankalarına doğru gerçekleştirme şansınız bulunmaktadır.

Kıbrıs’ta kullanılan banka kartları ile Türkiye’deki anlaşmalı bankalarla da kullanım yapabiliyorsunuz. Türkiye’de çalışma saatleri hep sabit iken, Kıbrıs’ta yaz ve kış saat uygulamaları bulunuyor. Bu anlamda Kıbrıs’ta zamandan tasarruf elde edilirken banka çalışma saatleri ise biraz uzun olmaktadır. Detaylı bilgi için Kıbrıs’ta bulunan banka hesaplarınız yerine Türkiye’deki bankalarla görüşmeli ve EFT saatleri hakkında net bilgilere ulaşabileceğiniz hatırlatmak isteriz. Kıbrıs Bankaları faaliyetlerine aynı zamanda devam etmektedir.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Finans Günlük Hakkında

avatar

Finans Günlük

finansgunluk.com sitesi içerisinde finans haberlerine dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı finans haberleri sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden finansgunluk.com sitesi sorumlu tutulamaz. Şikayet ve Önerileriniz için iletişime geçebileceğiniz mail adresimiz info@finansgunluk.com en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *