«
Güvenilir kripto para siteleri

 

Güvenilir kripto para sitelerinden 5 Tanesi Nelerdir? Pandeminin başından beri kripto paraya olan ilgi giderek artmaktadır. Son zamanlarda da birçok kişi alım satım işlemleri sayesinde yaparak gelir ettiğinden dolayı herkesin gözü kripto paraya dönmüştür. Bazıları kötü amaçlı ticaretlerini gerçekleştirmek için kullansa da bazıları da basit gelirler veya büyük gelirler elde etmeye çalışmaktadır. Alım-satım yapmak için ise belirli başlı siteler vardır. Bu siteler kullanıldığı taktirde sorunsuz bir şekilde işlem gerçekleştirebilirsiniz. Fakat kullanmadığınız taktirde paranız içeride kalabilir, bir anda hesabınız bloke olabilir veya birçok mağduriyetle beraber kalabilirsiniz. Güvenilir kripto para sitelerinin bazıları şunlardır:

Güvenilir kripto para siteleri
Güvenilir kripto para siteleri

1.) Güvenilir kripto para sitelerinden Binance

Güvenilir kripto para sitelerinin başında gelen Binance, birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Kolay arayüzü ve ödeme yöntemleri sayesinde kolay bir şekilde adapte olabilir ve alım satım işlemi yapabilirsiniz. Kimlik doğrulama özelliği ve çift güvenlik girişi özelliği sayesinde cüzdanınızda bulunan kripto paralar her zaman güvende olacaktır. Binance’ye üye olarak bitcoin satın almak isterseniz, linke tıklayabilirsiniz.

 

2.) Paribu

Türkiye de ilk kripto para sektörü özelliği taşıyan Paribu, 2016 yılında kuruluş temellerini atmıştır. 2017 yılında halka açık bir şekilde faaliyet göstermeye başlamıştır. Birçok Türk kullanıcı Paribu’yu güvenilir kripto para sitelerinden biri olarak kabul ettiğinden dolayı diğer sitelere ve kuruluşlara göz atmamıştır. Kolay arayüzü ve Türkçe olması nedeniyle alım-satım yapmak veya biriktirme yapmak isterseniz Paribu sizin için ideal bir çözümdür.

 

3.) Gate.io

Dünya çapında en çok bilinen bir diğer kripto para borsası ise Gate io’dur. Gate. io, 8 yıldır aktif olan bir kripto para borsasıdır. Türkçe tema desteği ve kolay bir arayüze sahiptir. İşlemlerinizi basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Fakat bir adet negatif özelliği vardır. Direkt olarak Gate. io’ya para yükleyemezsiniz. Binance gibi diğer borsalardan coin aldıktan sonra buraya aktarabilirsiniz. Aktarımı tamamladıktan sonra ise kolay bir şekilde alım-satım yapabilirsiniz.

Güvenilir kripto para siteleri
Güvenilir kripto para siteleri

 

4.) Coinbase

ABD merkezli olan Coinbase, en güvenilir kripto para sitelerinin başında gelmektedir. Yaklaşık 3 milyon hacmi ile sektörde bir dev olarak barınmaktadır. Artı özellikleri olarak hiç kullanmayı bilmeyen birinin kolay bir şekilde kullanabilmesi, alım-satım yapacaklar için hızlı işlemler ve Türkçe dil desteği sayesinde kolay bir şekilde yardım gerekmekden kripto para işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eksi özellik olarak ise diğer firmalara göre biraz daha fazla komisyon tahsil etmektedir. Yine de bu Coinbase’nin kullanımının mantıksız olduğunu açıklamaz.

 

5.) Icrypex

Son zamanlarda adıyla popüler olan bir diğer diğer kuruluş ise Icrypex’dir. Tamamen Türk merkezli ve 7/24 canlı destek özelliği ile bilinmektedir. Bunun yanında kuruluşunda Türk sermayesine dayalı kurulmuş ve kullanıcılarına en iyi hizmeti amaçlamaktadır. 2018 yılında kuruluşundan bu yana, yurt dışında kripto para barındırmak istemeyenler yatırımların çoğunu Icrypex üzerinden gerçekleştirmektedir. Sizin de bir tTürk borsasına ihtiyacınız varsa Icrypex aradığınız kuruluştur.

 

Bunun gibi diğer kripto paralar ile ilgili yazımıza göz atmak isterseniz, bu linke tıklayabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Finans Günlük Hakkında

avatar

Finans Günlük

finansgunluk.com sitesi içerisinde finans haberlerine dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı finans haberleri sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden finansgunluk.com sitesi sorumlu tutulamaz. Şikayet ve Önerileriniz için iletişime geçebileceğiniz mail adresimiz info@finansgunluk.com en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.