«
en iyi borsa uygulaması

Son yıllarda yatırımcıların borsaya ilgi duyması ile birçok yeni borsa kurulmuştur. En İyi Borsa Uygulaması bu borsalar yatırımcılarına sundukları borsa takip uygulamaları ile anlık piyasa takibi yapmasını ve güncel fiyatlara erişmesine imkan sağlamaktadır.Borsa takip uygulamaları aracılığı ile piyasaların günlük takibini yapabilir ve piyasa analizini her zaman kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

Borsa uygulamaları günümüzde artık telefonlarımızdan dahi kolayca erişilebiliyor.Bu yüzden birçok broker borsa uygulamalarını kullanmayı tercih ediyor.Bu sayede evde,işte veya kafede, nerede olursanız olun heryerden mobil olarak borsa uygulamalarını kullanabilirsiniz.

en iyi borsa uygulaması
en iyi borsa uygulaması

En iyi Borsa Uygulaması Hangisidir?

Brokerların ve yatırımcıların kullanabileceği birçok farklı borsa uygulaması bulunmaktadır.Sizler için en iyi uygulamaları araştırdık ve listesini aşağıda paylaşıyoruz

1 – Foreks

En iyi borsa uygulaması hem Appstore’da hem Play Store’da hem de web sitesinden erişebileceğiniz Foreks Trader’dir.Bu uygulamayı kullanan yatırımcılar ve brokerlar kolayca güncel piyasa verilerini erişebilir, güncel olayları ve piyasaları etkileyen haberleri öğrenebilir.Ayrıca sadece birkaç tıklama ile Hisse senedi alım satımı yapabilir veya  BIST ve VİOP alış-satış emirlerini girebilirler.Yeni başlayan yatırımcılara sağladığı kılavuz ile onların kolayca öğrenmesini sağlarken aynı zamanda profesyonel brokerlar içinde en iyi borsa uygulamasıdır.

2 – Investing –  Borsa, Döviz ve Hisse Senedi İşlemleri

Yatırımcıların tercih edebileceği bir diğer borsa uygulaması İnvesting’dir. Bu uygulama ile yabancı veya yerli tüm borsa araçlarını kullanabilir ve yatırım araçları ile alım satım emirleri oluşturabilirsiniz. Investing uygulaması ile Borsa verilerine ulaşabilir Döviz ve hisse alım satımı yapabilir, Portföyleri araştırabilir ve piyasaları etkileyecek haberleri anlık olarak takip edebilirsiniz.

en iyi borsa uygulaması
en iyi borsa uygulaması

3 – Bankaların Borsa Takip Uygulamaları

Garanti, Teb ve Yapı Kredi bankaları gibi birçok banka müşterilerine borsa takip uygulaması sunmaktadır.Bu uygulamalar ile banka hesabınızı kullanarak tüm forex ile borsa işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.Oldukça kullanışlı ve profesyonel hazırlanmış olan bu uygulamaları bankaların websitesinden veya uygulama mağazalarından erişim sağlayabilirsiniz. En iyi borsa uygulaması gibi profesyonel özelliklere sahip olan bu borsa takip ve yatırım uygulaması ile kendi portföylerinizi oluşturabileceğiniz gibi seçeceğiniz yatırımcıların güncel işlemlerini takip edebilir ve yeni ekonomik gelişmelerden haberler okuyarak piyasa analizi yapabilir,makro ve mikro gelişmelerden sürekli güncel haberdar olabilirsiniz.

 

Bu yazı ilginizi çektiyse borsa ile ilgili diğer yazılara da göz atabilirsiniz.

 

Makalemizde Hiçbir Şekilde Yatırım Tavsiyesi Yoktur.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Finans Günlük Hakkında

avatar

Finans Günlük

finansgunluk.com sitesi içerisinde finans haberlerine dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı finans haberleri sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden finansgunluk.com sitesi sorumlu tutulamaz. Şikayet ve Önerileriniz için iletişime geçebileceğiniz mail adresimiz info@finansgunluk.com en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *