«
Borsada Nasıl Kazanılır

Elon Musk, Twitter üzerinden ad değiştirmesiyle beraber yeni alt coinler zirve yapmayı başardı.

Elon MuskLorde Edge ile yine zirvede

Elon Musk, Twitter adını “Lorde Edge” olarak değiştirdi ve bu hamlenin hemen ardından ekosistemde birden fazla “Lorde Edge” coin türedi. Çinli Gazeteci Colin Wu, Token Sniffer’ın verilerine atıfta bulunarak, Musk’ın Twitter hesabını değiştirmesinden bu yana sadece birkaç saat içinde ortaya çıkan çok sayıda yeni token’ı takipçileri ile paylaştı.

Bu noktada belirtmekte fayda var: Token Sniffer’a göre, bu özel kriptolar aynı zamanda “Dolandırıcılık ve Hack” kategorisine giriyor. Dolayısıyla yatırımcıların hype kapılarak bu kripto paralara yatırım yapmadan önce birkaç kez düşünmeleri gerekiyor.

Bunlara ek olarak Musk’ın yaşadığı yeri de “Trollheim” olarak değiştirmesi de dikkatleri çeken bir başka durum olarak karşımıza çıkıyor.

 

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Finans Günlük Hakkında

avatar

Finans Günlük

finansgunluk.com sitesi içerisinde finans haberlerine dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı finans haberleri sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden finansgunluk.com sitesi sorumlu tutulamaz. Şikayet ve Önerileriniz için iletişime geçebileceğiniz mail adresimiz info@finansgunluk.com en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *