«
dogalgaz-alimlari_hakedisi-644x292
Doğal Gaz Yükselmede

 

Doğal Gaz Vadeli İşlemleri 15 Ekim de yükselişte.

Doların güncel kuru 9,23 Türk Lirası

Doğal Gaz Vadeli İşlemleri yazı yazılırken, New York Ticaret Borsası’nda, Kasım ayı için %1,25 yükselerek bir milyon İngiliz ısı birimi başına USD5,758 ‘den işlem görülmektedir.

Bir milyon İngiliz ısı birimi başına seansın en yükseği olan USD seviyesinden işlem gördü. Doğal Gaz USD5,168 seviyesinde destek bulurken, USD5,964 seviyesinde dirençle devam etmektedir.

Dolar Endeksi Vadeli Islemleri’i, diğer altı majör para birimi karşısındaki performansına göz attığımızda; %0,01 düştü ve USD93,968 seviyesinden işlem gördü.

Diğer yandan Nymex’te, Ham Petrol Kasım ayı için %0,75 arttı ve varili USD81,92 ‘dan işlem görürken Kalorifer Yakıtı Kasım ayı için %0,63 arttı ve galon başına USD2,5776 ‘dan işlem gördü.

 

 

Makalemizde Kesinlikle Yatırım Tavsiye Yoktur.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Finans Günlük Hakkında

avatar

Finans Günlük

finansgunluk.com sitesi içerisinde finans haberlerine dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı finans haberleri sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden finansgunluk.com sitesi sorumlu tutulamaz. Şikayet ve Önerileriniz için iletişime geçebileceğiniz mail adresimiz info@finansgunluk.com en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *