«
Bu 17 Altcoin’i Radarınıza

Bitcoin, 43.000 dolar bölgesini aşmak için acele etmeyeceğini doğruladı. Lider kripto para piyasa geneli eşliğinde %3’ü aşmayan düşüş ve yükselişler dalgalanıyor. Diğer yandan, 17 altcoin projesi listeleme, ortaklık, entegrasyon vb. gibi etkinliklerin tarihlerini paylaştı. Gelin tek bir listede haftanın gelişmelerini sıralayalım.

İşte 17 altcoin ve haftanın gelişmeleri

Dvision Netwok ekibinin sosyal medyada paylaştığı resmi duyuruya göre, Polygon Network’ün Dvision’daki desteği artık kesinleşti. Bu nedenle protokol artık Ethereum (ETH), Binance Smart Chain (BSC) ve Polygon (MATIC) üzerinde çalışıyor.

 

Küresel kripto ticaret platformu LBank Exchange, 20 Ocak 2022’de Clifford Inu’yu (CLIFF) listeleyecek. LBank Exchange’in tüm kullanıcıları için, CLIFF/ USDT işlem çifti, 20 Ocak 2022’de saat 20:00’de (UTC+8) resmi olarak satışa sunulacak.

Floki Inu (FLOKI), 19 Ocak’ın 24 saatlik zamanda diliminde en büyük 1000 BSC cüzdanı tarafından en çok kullanılan 10 akıllı sözleşme olma yolunda ilerliyor. WhaleStats, işlemleri aşağıdaki tweet’le paylaştı.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

finans gunluk Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *