«
webp-90-730-411

Bloomberg’den Mike McGlone, BTC’nin 2022’de 100 bin dolara ulaşacağını iddia etti. İşte detaylar…

2022’nin başlamasıyla, kripto sektörünün ana hükümdarı Bitcoin (BTC) hakkındaki tasvirler ve analizler hala öfkeli. BTC’nin geleceği hakkında bugüne kadar çok sayıda betimleme yapıldı.

Dahası, tartışmaların çoğu, BTC’nin çok beklenen 100.000 $ hedefine ulaşıp ulaşmayacağı! Üst düzey emtia stratejisti Mike McGlone, 2022’ye kadar bu bir tartışma olarak kalacağından, BTC’nin 2022’de kesinlikle 100 bin dolara ulaşacağını belirtiyor.

Mike McGlone’un Tahminleri

Blomberg’in kıdemli emtia ve kripto analisti Mike McGlone, yakın tarihli bir röportajda, ana kriptolar hakkında aniden görüşlerini ortaya koyuyor.

Buna rağmen McGlone, BTC’nin 2022’de kesinlikle 100 bin dolara ulaşacağını canlı bir şekilde tasvir ediyor. Ayrıca McGlone, BTC’nin şimdiye kadarki yolculuğu boyunca artık farklı bir boyuta geçtiğini belirtiyor. Buna göre, BTC’nin artık tamamen risksiz bir varlık olduğunu belirtiyor. Bu, BTC’nin artık yatırım yapmak için tamamen güvenli bir varlık olarak kabul edilebileceğini ve herhangi bir kayıp olmadan garantili getiri ile görülebileceğini gösteriyor.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

finans gunluk Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *