«
bedava

Kripto paralar, son yıllarda yakaladığı yukarı yönlü ivme ile pek çok kişinin ilgi odağı haline geldi. Kripto para piyasasının popülerliğinin ve fiyatlarının artmasıyla birlikte ise bedava kripto para veren siteler de insanların araştırma konusu oldu. Hali hazırda, Blockchain dünyasında bedava kripto para veren siteler oldukça fazla bulunuyor. Yatırımcılara verilen bazı görevler karşılığında bu web siteleri, bitcoin yada diğer kripto paraları ziyaretçilerine hediye ediyorlar. Bu yazımızda, bedava kripto para veren bazı örnek sitelerle nasıl kripto para kazanırsınız bunlardan bahsedeceğiz.

Satoshihero.com

Satoshihero.com web sitesi belirli süre giriş yaparak tıklama esaslı kullanıcılarına coin veren web sitelerinden biridir. Siteye yaklaşık 10 dakika da bir giriş yaparak freecoin butonuna tıklamak suretiyle bedava coin kazanabiliyorsunuz. Satoshihero.com sitesinde biriken bakiyeniz ise 30 bin Satoshihero kadar olduğu zaman Bixeten borsası üzerinden çekim işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz.

Freebitco.in

Bedava kripto para veren siteler arasında belki de en popüler web sitelerinin başı freebitco.in sitesidir. Siteden bedava kripto para kazanabilmek için siteye üye olmanız gerekiyor. Üye olabilmek için siteye giriş yaptıktan sonra “singup” butonuna tıklayın. Mail adresinizi ve şifrenizi belirledikten sonra kayıt işleminiz tamamlanmış olacak. Artık site üzerinden bedava kripto para kazanabiliyorsunuz.

Cryptobrowser.site

Cryptobrowser.site, bedava kripto para veren siteler arasında yer almaktadır. Tarayıcı, yani browser hizmetiyle kullanıcılarına kripto para veriyor. Site, bu alanda en eski browserlardan biri olma özelliğini taşımaktadır.

Coinfaucet.io

Coinfaucet.io web sitesi, oyun oynayarak ripple kazanabileceğiniz web sitelerinden biridir.

Freebinancecoin.com

Her ne kadar bazen müstehcen reklamlar gösteriliyor olsa da bu sitenin de ana amacı reklamlar karşılığında sizden kazandıklarının bir kısmını size kripto para olarak ödemek. Freebinancecoin.com sitesinde ücretsiz BNB coin kazanabilirsiniz.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

finans gunluk Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *