«
Banka Kredi Kartı başvurusu

Banka kredi kartı başvurusu nasıl yapılır adlı makaleyi okumadan önce diğer yazılara göz atmak ister misiniz? Teknolojinin ilerlemesi ile beraber ödeme yöntemleri de kendini sürekli bir şekilde yenilemiştir. Bir önceki günden ders çıkartarak kendini yenileyen bankalar, yeni bir inovasyon olarak kredi kartını icat etmiştir. Kredi kartı sayesinde nakit kullanımı azalmış, insanlar artık büyük paralarını küçük kartlar eşliğinde taşıyabilen bir duruma gelmiştir. Kredi kartlarının birçok iyi özelliği olmasının yanı sıra kötü özellikleri de vardır. Her sektörde kötü amaçlı insanlar olduğu gibi bankacılık sektöründe de kredi kartı çalmaları, fazla harcamalar ve akla gelemeyecek hareketler yaşanmaktadır.

 

Banka kartı veya kredi kartı çıkarırken belirli başlı aşamalar vardır. Her kuruluştan kuruluşa göre bu özellikler değişse de, genellikle benzer adımlar gerçekleşmektedir. Bankalarına göre banka kredi kartı başvurusu çıkarmak için gerekli olan aşamalar aşağıdaki gibidir.

 

Banka Kredi Kartı başvurusu
Banka Kredi Kartı başvurusu

TEB Bankası İle Banka Kredi Kartı Başvurusu;

Türkiye de sayılı ve tercih edilen bankalardan biri olan TEB bankası birçok kişinin gözdesi haline gelmiştir. Kolay arayüzü ve kullanışlılığı sayesinde müşterilerini her türlü memnun etmektedir. Başvuru formunu doldurmak için yapılması gereken adımlar:

 

– İlk olarak bu linke(https://www.teb.com.tr/kredi-karti-basvurusu/#step=1) tıklayın ve başvuru formunu açın.

– Formun ilk aşamasında kişisel bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde doldurun.

– İkinci aşamasında Limit bilgileri kısmından kendinize uygun olanları seçin.

– Üçüncü aşamada çalışma, gelir ve adres bilgilerini giriniz.

– Dördüncü aşamada ürüne ait bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurun. Doldurduktan sonra “Gönder” kısmına tıklayın ve formu gönderin. Formu gönderdikten kısa bir süre sonra müşteri hizmetleri sizinle iletişime geçecektir. (Form doldurmak istemiyorsunuz TEB’in mobil uygulamasını indirerek başvuru yapabilirsiniz.)

 

Ziraat Bankası İle Banka Kredi Kartı Başvurusu;

– İlk olarak bu linke (https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/basvurular/kredi-karti-basvurusu/bankkart-basvurusu) tıklayın ve formun açılmasını bekleyin.

– İlk aşamada kişisel bilgiler kısmı bulunmaktadır. Kendinize ait bilgileri doğru bir şekilde doldurunuz.

– İkinci aşamada kişisel bilgilerinizi doğruladıktan sonra telefonunuza bir SMS alacaksınızdır. SMS onayını yapın ve bir diğer aşamaya geçiniz.

– Son aşamada ise her bankada gelir/limit seçimi istenmektedir. Ziraat bankası da sizden bu seçimi yapmanızı istemektedir. Kendinize doğru olacak bir şekilde seçim yapın. Seçim yaptıktan sonra formu gönderebilirsiniz. Kısa süre içerisinde bir müşteri temsilcisi sizle iletişim kuracaktır. (Form doldurmak istemiyorsanız, Ziraat bankasının uygulamasını indirerek kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz.)

Banka Kredi Kartı başvurusu
Banka Kredi Kartı başvurusu

QNB Finansbank İle Başvuru;

QNB Finansbank diğer bankaların aksine basit bir başvuru formu bulundurmaktadır. Bu link (https://www.qnbfinansbank.com/cardfinans-kredi-karti) üzerinden T.C ve cep telefonu numaranızı giriniz. Girdikten sonra aşağıda bulunan “Hemen Başvur” butonuna tıklayın. Başvurunuz gittikten kısa bir süre sonra QNB yetkilileri sizinle iletişim kuracaktır. Böylece kalan başvuruyu tamamlayabilirsiniz. (daha kolay bir şekilde başvurmak istiyorsanız QNB’nin mobil uygulamasını indirerek başvurabilirsiniz.

 

DenizBank İle Başvuru;

Banka kredi kartı başvurusu için DenizBank da bazı bankalar gibi çok fazla bilgi veya uzun formlar istememektedir. Bu link (https://www.denizbank.com/kredi-karti-basvurusu/) üzerinden kolay bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. T.C kimlik numarası ve telefon numarası ile beraber ön başvuru sağlayabilirsiniz. Böylece kısa bir süre içerisinde müşteri temsilcileri sizinle irtibat kuracaktır.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Finans Günlük Hakkında

avatar

Finans Günlük

finansgunluk.com sitesi içerisinde finans haberlerine dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı finans haberleri sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden finansgunluk.com sitesi sorumlu tutulamaz. Şikayet ve Önerileriniz için iletişime geçebileceğiniz mail adresimiz info@finansgunluk.com en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *