«
download

Ünlü analist Dhwani Mehta’ya göre altın fiyatları yüklemesini beklemektedir.Faizler altındaki degişikliğe sebebiyet verebilir.

 

Gözler Yine Fed’de

Cuma günkü PCE enflasyonunun yükselmesi sonucunda daha erken faiz artırımına ilişkin ortada bir haber dolaşmaktadır.

Altın fiyatı için izlenmesi gereken önemli seviyeler

2022 yılın başında 1.789 dolardan güçlü dirence yaklaştığını gösterdiğini belirtiyor.Dhwani Mehta, analizine şöyle devam ediyor:

Bir günlük SMA200 ve dört saatlik SMA10’un birleştiği 1.792 dolarlık bariyeri üstlenmek için ikincisinin üzerinde sürekli bir hareket gerekiyor. Sırada, altın boğalar, bir saatlik SMA100, bir günlük SMA5 ve bir haftalık Fibonacci %61,8’in kesişimi olan 1.796 doları görüyor. Yükseliş momentumu azalmadan kalırsa, bir aylık %23,6 Fibonacci 1.798 dolar alıcıların radarında olacak.Bir sonraki kritik talep alanı, dört saatlik SMA100, bir günlük Fibonacci %23,6 ve önceki en düşük dört saatlik seviyenin çakıştığı 1.778-1.780 dolar civarında hizalanıyor. Daha güneyde, bir önceki günün en düşük seviyesi ile Fibonacci %61,8’in bir aylık 1.772 dolarda birleşmesi, yükseliş taahhütlerini test edecek.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Finans Günlük Hakkında

avatar

Finans Günlük

finansgunluk.com sitesi içerisinde finans haberlerine dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı finans haberleri sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden finansgunluk.com sitesi sorumlu tutulamaz. Şikayet ve Önerileriniz için iletişime geçebileceğiniz mail adresimiz info@finansgunluk.com en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *