«

İlk Hangisi Başarıya Ulaşacak?

 

Bol sıfırlı kripto paralar kısa vadeli kazanç fırsatları kovalayan özellikle yeni yatırımcılar arasında popüler. Fiyatlarının bol sıfırlı olması belki de onların sizi daha kısa sürede kazandırabilir diye düşünen milyonlarca insan var.Öyle düşünüyorsanız yalnız değilsiniz, şaka coin yatırımcılarının önemli kısmı sizinle aynı fikri paylaşıyor.

Peki en popüler 6 şaka coin için uzun vadeli hedefleri duymak ister misiniz?

Uzun vadeli hedefler kazançta doyum noktasına ulaştığınız nihai kaçış seviyeleri olmalıdır. Örneğin Ethereum (ETH) bir yılda yüzde 550 yükseldi ve gayet tatmin edici bir uzun vadeli hedef olabilir. Fakat bu hedefleri belirlerken dikkat etmeniz gereken bazı önemli detaylar bulunuyor. Bunların başında da maksimum ve dolaşım arz talep gelir.

Yatırım yapacağınız projenin maksimum ve dolaşım arzını ezbere bilmeniz gerekiyor. Eğer bir kripto para için uzun vadeli hedef belirliyorsanız bunun gerçekçi de olması gerekir. Örneğin 100 katrilyon toplam arzı ve 50 katrilyon dolaşım arzı bulunan bir projenin 1 dolar olması mümkün değildir. Kripto para pazarının şu an ve gelecekteki tahmini büyüklüğüne göre, koyduğunuz fiyat hedefinin proje piyasa değerini saçma seviyelere çıkarmaması gerekir. Kimse Baby Dogecoin (BabyDoge) diye bir şaka coinin 100 trilyon dolar piyasa değerine sahip olabileceğini iddia edemez, tıpkı bunun gibi.

Dogecoin (DOGE)

Shiba Inu (SHIB)

Akita Inu

Kishu Inu

BabyDoge

SAITAMA

 

Ünlü analiyst ekiplerine göre Shiba Inu ve Dogecoin yükselmesi beklenen altcoinler listenin zirvesinde.

 

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Finans Günlük Hakkında

avatar

Finans Günlük

finansgunluk.com sitesi içerisinde finans haberlerine dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı finans haberleri sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden finansgunluk.com sitesi sorumlu tutulamaz. Şikayet ve Önerileriniz için iletişime geçebileceğiniz mail adresimiz info@finansgunluk.com en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *