«
acun-ilicali-nft

Ünlü teelvizyoncu Acun Ilıcalı, son zamanların yükselen gündemi NFT’lere yönelik bir proje yatırımı olduğunu duyurdu. Ilıcalı hem NFT platformu Eneftio’un tanıtımını yaptı, hem de ilk koleksiyonunu açıkladı.

NFT’ler son zamanların yükselen gündemlerinin başında geliyor.Milyonlarca insan, ”dijital gelecek” olarak anılan bu varlıkları milyonlarca dolara alıp satıyor.

Metaverse dünyasına yapılan yatırımların da çoğalmasıyla NFT’lere olan ilgi de artıyor.

Değiştirilemez token anlamına gelen NFT’ler, blok zinciri tarafından korunan ve saklanan benzersiz varlıkları dijital sertifikasyonu anlamına gelir.

Bu varlıklar aynı zamanda dünyanın en büyük şirketlerinden yatırım alarak giderek daha popüler hale geliyor. Şimdi de ülkemizin önde gelen girişimcilerinden Acun Ilıcalı’dan bir NFT hamlesi geldi.

Acun Ilıcalı, Eneftio.com adlı NFT platformunu duyurdu

Ilıcalı’nın açıklamalarına göre “eneftio.com” adı verilen bu platform Polygon altyapısını kullanıyor. Ünlü girişimcinin projesi incelendiğinde NFT pazar yerinin henüz başlangıç ​​aşamasında olduğu ve Metaverse için hedefleri olduğu görülüyor.

Survivor NFT koleksiyonu tanıtıldı

Acun Ilıcalı, ilk NFT koleksiyonunun sevilen televizyon programı Survivor’dan olacağını da belirtti.

Ayrıca NFT satın almanın, üretmenin veya keşfetmenin mümkün olduğu Eneftio’da banka ve kredi kartları yardımıyla TL alışverişi yapmak da mümkün. Dünya çapında tanınan bir platform olmayı hedefleyen Eneftio, blockchain ve metaverse dünyasına dahil olmayı hedefliyor.

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

a e Hakkında

avatar

a e

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *