«
LYNXMPED9A0RJ-ORUBS_L
en iyi borsa uygulaması
en iyi borsa uygulaması

Yıllar süren bekleyiş sona erdi

Bitcoin vadeli sözleşmelerinin dayanak olarak kullanılacağı ve düzenlenmiş bir borsada işlem görecek olan fonlar, başarılı şekilde ilerleyebilirse bu spot Bitcoin’e dayalı ETF’ler için de iyi bir örnek teşkil edebilir. Böylece ABD’de piyasa sürülen Bitcoin ETF’lerin sayısında bir artış görebiliriz. Onay sonrası birçok coin zirvede.

ETF onay sonrası herşey degişebilir

Geleneksel piyasalardaki kurumsal yatırımcıların Bitcoin’e dolaylı ve güvenli yoldan yatırım yapmasına imkan tanıyan bu finansal ürünler, Bitcoin piyasasının ana akım adaptasyonu ve elbet değer artışı için oldukça önemli görünüyor. Bu gelişmenin ışığında 2021 yılının son çeyreğinde kripto piyasalarında hareketli günler yaşanabilir.Tabi bu bir yatırım tavsiye degildir.

 

 

Bir Cevap Yaz
What Was Your Reaction?

Finans Günlük Hakkında

avatar

Finans Günlük

finansgunluk.com sitesi içerisinde finans haberlerine dair bir çok konu hakkında bilgi edinebileceğiniz geniş kapsamlı finans haberleri sitesi. Sitemizdeki tüm içerikler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Oluşabilecek problemlerden finansgunluk.com sitesi sorumlu tutulamaz. Şikayet ve Önerileriniz için iletişime geçebileceğiniz mail adresimiz info@finansgunluk.com en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *